O mne

Som podnikateľ, investor, manažér, tech&innovation geek. Počas mojej kariéry som založil a riadil viacero spoločností a projektov, prevažne v segmentoch IT, IS, fin-tech a med-tech.

Ako programový a projektový manažér rozsiahlych informačných systémov a projektov zameraných na ich implementáciu som spravoval prostriedky v hodnote stoviek miliárd dolárov a realizoval biliónové transakcie.

Najúspešnejšie projekty, na ktorých som mal možnosť pracovať:

  • Nový obchodný informačný systém pre Slovenskú sporiteľňu
  • Nový obchodný informačný systém pre Českú sporiteľnú
  • Systém Štátnej pokladnice Slovenskej republiky
  • Systém Štátnej pokladnice Česka
  • Systém Štátnej pokladnice Juhoslávie

S tímom Allexis sme predstavili Track&Trace riešenie na overovanie pravosti alkoholických a tabakových výrobkov. Systém Alladin, ktorý sme vytvorili, obsahuje:

Pribúdajú k nemu aj ďalšie riešenia, ako Origuard PHARMA alebo Origuard FCMG, ktoré pomáhajú v oblasti farmaceutík a rýchloobrátkového tovaru bojovať proti problému globálneho rozmeru – falšovaniu výrobkov.

Ako CEO firmy Miller Invest hľadám technologické projekty, do ktorých môžem investovať kapitál. Dáva mi to priestor stretávať sa s mladými brilantnými podnikateľmi, vedcami a vizionármi, ktorí majú možnosť zmeniť zajtrajšok. Či už v segmente medicíny, kde by mohlo byť omnoho viac technológií využiteľných aj na strane pacienta/spotrebiteľa, či na štátnej úrovni, ktorá by mala byť podľa môjho názoru omnoho viac user-friendly a digitálna. Investujem do projektov, ktoré majú potenciál niečo zmeniť.

Obrovskú dávku inšpirácie mi poskytujú športy a cestovanie. Som náruživý cyklista, rád si zacvičím v posilňovni, zalyžujem alebo zahrám ľadový hokej. V lietadle trávim viac času, než v MHD.